Hieronder ziet u de namen van de deelnemers van het kampioenschap van de KNHN op 24 november 2018.

1 Flip Schwarzer       Koperenbal            7 Marchel Hakvoort    Op de Lat 

2 Kees Blokker          Koperenbal            8 Joop Jansen            Op de Lat

3 Zita swart              Koperenbal            9 John Wesenhagen    Op de lat

4 Stef  Swart             Koperenbal            10 Netty Vos- Bartels  De Doelen

5 Jan Vedder             Koperenbal            11 Jan Neuvel             De Unie

6 Kitty van Avezaath Koperenbal            12 Alie Dekker            VVK

 

13 Ria Kaldenbach     VVK                        19 Paul Tesselaar       CUBO 

14 Gerda Dekker        N.I.O.S                    20 Jan de Ruiter         CUBO 

15  Wim Schwarzer    Houthalers Alkmaria  21 Johan Konst            CUBO    

16 Annemarie Apeldoorn  N.I.O.S              22 Frits Kaandorp         KBC

17 Tini Schwarzer         N.I.O.S                  23 Ronald Meijer           KBC

18 Rene Woltheus         CUBO                    24 Herman de Wilde      KBC

 

25 Martha Jose             J.K.C.                   31 Margot Rietdijk         NOTT

26 Elly Nedersticht       J.K.C.                   32 Lucy Popkes              DD&D

27 Dinie Paarlberg        J.K.C.                   33 Wil Doodeman           DD&D

28 Tiny Zeeman           J.K.C.                    34 Bep van Zanten         Volvimus

29 Gerrit Keisper       De Woodpackers     35 Nico Kortekaas          Volvimus

30 Carmen Boom          NOTT                    36 Jan Hoogland            Volvimus

 

37 Leo Huiberts           Volvimus

38 Tine Schagen           WIK

39 Albert vd Kuiyt    Houthalers Alcmaria

40 Carl Hartgers      Op de Plank

41 Jan Schouten      Op de Plank

42 Cees Zeeman       KCS

De baanindeling vindt u hier onder. De inschrijving is gesloten.

Tijd Ronde Baan Nr.           Naam Club
10:30 Ronde 1 1 1 Mw. Netty Vos-Bartels De Doele
2 2 Mw. Lucy Popkes D.D.EN D.
3 3 Hr. Jan Hoogland Volvimus
4 4 Mw. Dinie Paarlberg-van Zadelhoff (2) J.K.C.
5 5 Mw. Zita Swart-Vedder De Koperen Bal
6 6 Hr. Wim Schwärzer Houthalers Alcmaria
10:38 Ronde 2 1 7 Hr. Nico Kortekaas Volvimus
2 8 Mw. Margôt Rietdijk (1) N.O.T.T.
3 9 Hr. John Wesenhagen Op De Lat
4 10 Mw. Tiny Zeeman-Doorn (2) J.K.C.
5 11 Hr. Paul Tesselaar C.U.B.O.
6 12 Hr. Jan Schouten Op De Plank
10:46 Ronde 3 1 13 Mw. Ria Kaldenbach V.V.K.
2 14 Mw. Carmen Boom (1) N.O.T.T.
3 15 Mw. Bep van Zanten Volvimus
4 16 Mw. Ellie Nederstigt-Smit (2) J.K.C.
5 17 Hr. Flip Schwärzer De Koperen Bal
6 18 Mw. Gerda Dekker N.I.O.S.
10:54 Ronde 4 1 19 Mw. Alie Dekker-Kaldenbach V.V.K.
2 20 Hr. Jan de Ruiter C.U.B.O.
3 21 Hr. Carl Hartgers Op De Plank
4 22 Mw. M Josée-Smidts (2) J.K.C.
5 23 Mw. Wil  Doodeman D.D.EN D.
6 24 Hr. Stef Swart De Koperen Bal
11:02 Ronde 5 1 25 Mw. Tine Schagen W.I.K.
2 26 Mw. Annemarie Apeldoorn N.I.O.S.
3 27 Mw. Kitty van Avezaath De Koperen Bal
4 28 Hr. Marcel Hakvoort Op De Lat
5 29 Hr. Johan Konst C.U.B.O.
6 30 Hr. C Zeeman K.C.S.
11:10 Ronde 6 1 31 Hr. Gerrit Keijsper De Woodpeckers
2 32 Hr. Leo Huiberts Volvimus
3 33 Hr. Henk Wiering K.B.C.
4 34 Mw. Tinie Schwärzer N.I.O.S.
5 35 Hr. Frits Kaandorp K.B.C.
6 36 Hr. Joop Jansen Op De Lat
11:18 Ronde 7 1 37 Hr. René Woltheus C.U.B.O.
2 38 Hr. Jan Vedder De Koperen Bal
3 39 Hr. Kees Blokker De Koperen Bal
4 40 Hr. Ronald Meijer K.B.C.
5 41 Hr. Jan Neuvel De Unie
6 42 Hr. Albert Kuiyt Houthalers Alcmaria